MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10616040
nr 1061 6040
Byrå
60/70-tal, slitage, längd: 66 cm, djup: 35 cm, höjd: 116 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2016
kl 19:54:45
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)